Wysyłka i płatności 

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terenie Polski pod adres wskazany w zamówieniu.
Termin realizacji zamówienia towarów wynosi od 24 godzin do 21 dni roboczych (nie licząc sobót, niedzieli i świąt). Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnych terminach wysyłek - ostateczny termin wysyłki całego zamówienia liczony jest jako najdłuższy danego produktu. W przypadku ewentualnych zmian w terminie realizacji zamówienia, sklep poinformuje o tym zamawiającego.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi w zależności od wybranej formy płatności:

  • Płatność bramką płatności:

    • do 599 zł brutto – koszt wysyłki - 32 zł brutto

    • powyżej 600 zł brutto – koszt przesyłki – gratis

  • Pobranie u kuriera

    • do 599 zł brutto – koszt wysyłki  - 37 zł brutto

    • powyżej 600 zł brutto – koszt przesyłki – gratis

 

Formy płatności

Wpłata na konto Asivlampy.com przed wysyłką

Kupujący decyduje sam o wpłacie kwoty za zakupy w placówce bankowej, za pomocą banków online, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących takie wpłaty. Jeśli Kupujący wybiera tę formę zapłaty, otrzyma e-maila, który zawierał będzie numer konta asivlampy.com oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Ważne jest podanie w tytule wpłaty numeru zamówienia.

Numer konta bankowego: (Mbank) 54 1140 2004 0000 3602 7762 2215     

Wpłata na konto (e-Przelew, e-Transfer, karta kredytowa)

Kupujący może dokonać wpłaty za pośrednictwem wybranych operatorów szybkich płatności podczas składania zamówienia. Sklep oferuje następujące formy szybkich płatności:

- DotPay - Platforma bezpiecznych transakcji natychmiastowych: przelewy on-line z wybranych banków, karty kredytowe. 

Płatność za pobraniem

Kupujący dokonuje zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności.